APT150GN120J
APT150GN120J Microchip Technology
APT150GN120J_B.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IGBT MOD 1200V 215A 625W ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: ISOTOP
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.1V @ 15V, 150A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: ISOTOP®
IGBT Type: Trench Field Stop
Current - Collector (Ic) (Max): 215 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 625 W
Current - Collector Cutoff (Max): 100 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 9.5 nF @ 25 V
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 1200V 215A 625W ISOTOP, Packaging: Tube, Package / Case: ISOTOP, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.1V @ 15V, 150A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: ISOTOP®, IGBT Type: Trench Field Stop, Current - Collector (Ic) (Max): 215 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 625 W, Current - Collector Cutoff (Max): 100 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 9.5 nF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT150GN120J APT150GN120J Виробник : Microchip Technology APT100GN120B2(G)_A .pdf IGBT Modules IGBT Fieldstop Low Frequency Single 1200 V 150 A SOT-227
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
APT150GN120J APT150GN120J Виробник : Microchip Technology 13955738-apt150gn120j-b-pdf.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 215A 625W 4-Pin SOT-227 Tube
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 18 шт:
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 3
APT150GN120J APT150GN120J Виробник : Microchip / Microsemi APT150GN120J_B.pdf IGBT Modules FG, IGBT, 1200V, 150A, SOT-227
на замовлення 22 шт:
товару немає в наявності
APT150GN120J Виробник : Microsemi APT150GN120J_B.pdf 1200V 215A SOT-227 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
APT150GN120J Виробник : MICROSEMI APT150GN120J_B.pdf ISOTOP 4/215 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT APT150GN120