APT150GN120JDQ4
APT150GN120JDQ4 Microchip Technology
APT100GN120B2(G)_A .pdf
Виробник: Microchip Technology
IGBT Modules IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 1200 V 150 A SOT-227
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT150GN120JDQ4 APT150GN120JDQ4 Виробник : Microchip Technology 6632-apt150gn120jdq4-datasheet Description: IGBT MOD 1200V 215A 625W ISOTOP
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
APT150GN120JDQ4 APT150GN120JDQ4 Виробник : Microchip / Microsemi APT150GN120JDQ4_A-1846834.pdf IGBT Modules FG, IGBT-COMBI, 600V, SOT-227
на замовлення 16 шт:
APT150GN120JDQ4 APT150GN120JDQ4 Виробник : Microchip Technology 13656632-apt150gn120jdq4-a-pdf.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V
товару немає в наявності