APT150GT120JR
APT150GT120JR Microchip Technology
apt150gt120jr_c.pdf
Виробник: Microchip Technology
Trans IGBT Module N-CH 1200V 170A 830000mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
IGBT Modules IGBT NPT Medium Frequency Single 1200 V 150 A SOT-227.
Інші пропозиції APT150GT120JR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT150GT120JR APT150GT120JR Виробник : Microchip Technology index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=6636 Description: IGBT MOD 1200V 170A 830W ISOTOP
товару немає в наявності
APT150GT120JR APT150GT120JR Виробник : Microchip Technology APT100GT120JR_B-3444523.pdf IGBT Modules IGBT NPT Medium Frequency Single 1200 V 150 A SOT-227