APT15D100KG
APT15D100KG Microchip Technology
High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE STD 1000V 15A TO220 [K]
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 260 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-220 [K]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.3 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 1000 V
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STD 1000V 15A TO220 [K], Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 260 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-220 [K], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.3 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 1000 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15D100KG APT15D100KG Виробник : Microchip Technology APT15D100BCT(G)_B.pdf Rectifiers FRED D 1000 V 15 A TO-220
на замовлення 895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
APT15D100KG APT15D100KG Виробник : Microchip Technology apt15d100kg_g.pdf Diode Switching 1KV 15A 2-Pin(2+Tab) TO-220 Tube
товару немає в наявності