APT15D120KG
APT15D120KG Microchip Technology
APT2x61_60DQ120J_D-3500494.pdf
Виробник: Microchip Technology
Rectifiers FRED D 1200 V 15 A TO-220
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 1.2KV 15A TO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 260 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-220 [K], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.5 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 1200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15D120KG APT15D120KG Виробник : Microchip Technology 123643-apt15d120kg-datasheet Description: DIODE GP 1.2KV 15A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 260 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-220 [K]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.5 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 1200 V
на замовлення 255 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
APT15D120KG APT15D120KG Виробник : Microchip / Microsemi apt15d120k_g__e-2634896.pdf Rectifiers FG, FRED, 1200V, 15A, TO-220, RoHS