APT15DQ100BG
APT15DQ100BG Microchip Technology
APT15D100BCT_G__B-3444462.pdf
Виробник: Microchip Technology
Rectifiers FRED DQ 1000 V 15 A TO-247
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 1KV 15A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 235 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-247 [B], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 3 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1000 V.
Інші пропозиції APT15DQ100BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15DQ100BG APT15DQ100BG Виробник : Microchip Technology 123689-apt15dq100b-s-g-c-pdf Description: DIODE GEN PURP 1KV 15A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 235 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 3 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1000 V