APT15DQ60KG
APT15DQ60KG Microchip Technology
APT15D60B_G__H-3444991.pdf
Виробник: Microchip Technology
Rectifiers FRED DQ 600 V 15 A TO-220
на замовлення 478 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 600V 15A TO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 19 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-220 [K], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.4 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15DQ60KG APT15DQ60KG Виробник : Microchip Technology 123682-apt15dq60kg-datasheet Description: DIODE GP 600V 15A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 19 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-220 [K]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.4 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V
на замовлення 1275 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
APT15DQ60KG Виробник : MICROSEMI 123682-apt15dq60kg-datasheet TO220-2/15 A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE APT15DQ60