APT15DQ60SG
APT15DQ60SG Microchip Technology
6655-apt15dq60bg-apt15dq60sg-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE GEN PURP 15A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 21 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: D3Pak
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.4 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 15A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 21 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: D3Pak, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.4 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V.
Інші пропозиції APT15DQ60SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15DQ60SG APT15DQ60SG Виробник : Microchip Technology APT15DQ60B_S_G__E-1855507.pdf Rectifiers FRED DQ 600 V 15 A TO-268