APT15DS60BG
APT15DS60BG Microchip Technology
APT15D60B_G__H-3444991.pdf
Виробник: Microchip Technology
Small Signal Switching Diodes FRED DS 600 V 15 A TO-247
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 600V 13A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 14 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 13A, Supplier Device Package: TO-247 [B], Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 4 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 600 V.
Інші пропозиції APT15DS60BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15DS60BG APT15DS60BG Виробник : Microchip Technology 7266660-apt15ds60b-s-g-c-pdf.pdf Rectifier Diode Switching 600V 13A 14ns 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube
товару немає в наявності
APT15DS60BG Виробник : MICROSEMI TO247/FAST RECOVERY EPITAXIAL DIODE - DS APT15
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
APT15DS60BG APT15DS60BG Виробник : Microchip Technology Description: DIODE ARRAY GP 600V 13A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 14 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 13A
Supplier Device Package: TO-247 [B]
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 4 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 600 V