APT15GN120SDQ1G Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: IGBT 1200V 45A 195W TO247
Packaging: Tube
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT 1200V 45A 195W TO247, Packaging: Tube, Part Status: Active.
Інші пропозиції APT15GN120SDQ1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15GN120SDQ1G Виробник : Microchip Technology APT15GN120B_SDQ1_G__C-1593559.pdf IGBT Transistors IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 1200 V 15 A TO-268