APT15GP60BDQ1G
APT15GP60BDQ1G
5767-apt15gp60bdq1g-datasheet
Код товару: 72788
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15GP60BDQ1G APT15GP60BDQ1G Виробник : Microchip Technology 15gp60bdq1(g)_b.pdf Trans IGBT Chip N-CH 600V 56A 250W 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
APT15GP60BDQ1G APT15GP60BDQ1G Виробник : Microchip Technology 5767-apt15gp60bdq1g-datasheet Description: IGBT PT 600V 56A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.7V @ 15V, 15A
Supplier Device Package: TO-247 [B]
IGBT Type: PT
Td (on/off) @ 25°C: 8ns/29ns
Switching Energy: 130µJ (on), 120µJ (off)
Test Condition: 400V, 15A, 5Ohm, 15V
Gate Charge: 55 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 56 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 65 A
Power - Max: 250 W
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
APT15GP60BDQ1G Виробник : Microchip Technology APT102GA60B2_L_C-2474610.pdf IGBTs IGBT PT MOS 7 Combi 600 V 15 A TO-247