APT15GP60BG
APT15GP60BG
6673-apt15gp60bg-apt15gp60sg-datasheet
Код товару: 74062
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції APT15GP60BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT15GP60BG Виробник : Microsemi APT15GP60B_S_C.pdf IGBT 600V 56A 250W TO247 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
APT15GP60BG APT15GP60BG Виробник : Microchip Technology 6673-apt15gp60bg-apt15gp60sg-datasheet Description: IGBT 600V 56A 250W TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.7V @ 15V, 15A
Supplier Device Package: TO-247 [B]
IGBT Type: PT
Td (on/off) @ 25°C: 8ns/29ns
Switching Energy: 130µJ (on), 121µJ (off)
Test Condition: 400V, 15A, 5Ohm, 15V
Gate Charge: 55 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 56 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 65 A
Power - Max: 250 W
APT15GP60BG Виробник : Microchip Technology APT102GA60B2_L_C-2474610.pdf IGBTs IGBT PT MOS 7 Single 600 V 15 A TO-247