APT20M11JVR
APT20M11JVR Microchip Technology
6735-apt20m11jvr-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: MOSFET N-CH 200V 175A SOT-227
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Transistor modules MOSFET, Description: Module; single transistor; 200V; 175A; ISOTOP; screw; Idm: 700A, Case: ISOTOP, Technology: POWER MOS V®, Electrical mounting: screw, Mechanical mounting: screw, Polarisation: unipolar, Kind of channel: enhancement, Semiconductor structure: single transistor, On-state resistance: 11mΩ, Type of semiconductor module: MOSFET transistor, Kind of package: tube, Gate-source voltage: ±30V, Drain current: 175A, Pulsed drain current: 700A, Drain-source voltage: 200V, Power dissipation: 700W.
Інші пропозиції APT20M11JVR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT20M11JVR Виробник : APT 6735-apt20m11jvr-datasheet 175A/200V/MOS/1U
на замовлення 160 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
APT20M11JVR APT20M11JVR Виробник : Microchip Technology 20m11jvr.pdf Trans MOSFET N-CH 200V 175A 4-Pin SOT-227 Tube
товару немає в наявності
APT20M11JVR Виробник : APT 6735-apt20m11jvr-datasheet N-кан. MOSFET 200V, 175A, 0.011Ом, 700Вт, SOT-227 (ISOTOP) Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
APT20M11JVR APT20M11JVR Виробник : Microchip / Microsemi 6735-apt20m11jvr-datasheet Discrete Semiconductor Modules FG, MOSFET, 200V, 0.011_OHM, SOT-227
Description: Module; single transistor; 200V; 175A; ISOTOP; screw; Idm: 700A
Case: ISOTOP
Technology: POWER MOS V®
Electrical mounting: screw
Mechanical mounting: screw
Polarisation: unipolar
Kind of channel: enhancement
Semiconductor structure: single transistor
On-state resistance: 11mΩ
Type of semiconductor module: MOSFET transistor
Kind of package: tube
Gate-source voltage: ±30V
Drain current: 175A
Pulsed drain current: 700A
Drain-source voltage: 200V
Power dissipation: 700W