APT2X60D100J
APT2X60D100J
6163-apt2x61d100j-apt2x60d100j-datasheet
Код товару: 111087
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції APT2X60D100J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT2X60D100J APT2X60D100J Виробник : Microchip Technology 12736163-apt2x61-60d100j-f-pdf.pdf Rectifier Diode Switching 1KV 55A 280ns 4-Pin SOT-227 Tube
товару немає в наявності
APT2X60D100J Виробник : APT 6163-apt2x61d100j-apt2x60d100j-datasheet ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE, 1000V, 55A, SOT-227 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
APT2X60D100J APT2X60D100J Виробник : Microchip Technology 6163-apt2x61d100j-apt2x60d100j-datasheet Description: DIODE MODULE GP 1000V 55A ISOTOP
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 280 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 55A
Supplier Device Package: ISOTOP®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.5 V @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 1000 V
APT2X60D100J APT2X60D100J Виробник : Microchip Technology APT15D100BCT_G__B-3444462.pdf Rectifiers FRED D 1000 V 600 A Dual Anti-Parallel SOT-227