APT75GP120B2G
High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf
Код товару: 219401
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APT75GP120B2G APT75GP120B2G Виробник : Microchip Technology High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf Description: IGBT PT 1200V 100A
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3 Variant
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Input Type: Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 3.9V @ 15V, 75A
IGBT Type: PT
Td (on/off) @ 25°C: 20ns/163ns
Switching Energy: 1620µJ (on), 2500µJ (off)
Test Condition: 600V, 75A, 5Ohm, 15V
Gate Charge: 320 nC
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 100 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Current - Collector Pulsed (Icm): 300 A
Power - Max: 1042 W
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
APT75GP120B2G APT75GP120B2G Виробник : Microchip Technology apt75gp120b2b.pdf Trans IGBT Chip N-CH 1200V 100A 1042W 3-Pin(3+Tab) T-MAX Tube
товару немає в наявності
APT75GP120B2G APT75GP120B2G Виробник : Microchip Technology APT13GP120BDQ1G_MOS7_PT_IGBT_w_DQ_Diode_Datasheet.pdf IGBTs IGBT PT MOS 7 Single 1200 V 75 A TO-247 MAX
Description: Transistor: IGBT; PT; 1.2kV; 91A; 1042W; T-Max
Type of transistor: IGBT
Technology: POWER MOS 7®; PT
Collector-emitter voltage: 1.2kV
Collector current: 91A
Power dissipation: 1042W
Case: T-Max
Gate-emitter voltage: ±20V
Pulsed collector current: 300A
Mounting: THT
Gate charge: 0.32µC
Kind of package: tube
Turn-on time: 60ns
Turn-off time: 359ns
З цим товаром купують
IXGH15N120CD1
SPP11N80C3
1 Додати до обраних Обраний товар
Infineon-SPP11N80C3-DS-v02_91-en-1227668.pdf
SPP11N80C3
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-220
Uds,V: 800 V
Idd,A: 11 A
Rds(on), Ohm: 0,45 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 1600/8
Монтаж: THT
у наявності: 29 шт
29 шт - склад
Кількість Ціна
VS-HFA16TB120PBF
hfa16tb120pbf.pdf
VS-HFA16TB120PBF
Виробник: Vishay
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: TO-220AC
Vrr, V: 1200 V
Iav, A: 16 A
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 30 ns
DSEP12-12A
dsep12-12a-datasheet.pdf
DSEP12-12A
Виробник: IXYS
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
Корпус: TO-220
Uзвор., V: 1200 V
Iвипр., A: 12 A
Опис: Швидкий
Монтаж: THT
Падіння напруги Vf: 2,65 V