Продукція > KYOCERA AVX > APV0609221M025R
APV0609221M025R
APV0609221M025R KYOCERA AVX
apv-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.6 A @ 100 kHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0609221M025R APV0609221M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apvseries.pdf Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20%( 6.3 X 9.3mm) SMD 0.027 Ohm 2.6A 2000h 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
APV0609221M025R APV0609221M025R Виробник : KYOCERA AVX apv-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 4
APV0609221M025R APV0609221M025R Виробник : KYOCERA AVX apv-series.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 4