Продукція > KYOCERA AVX > APV0609471M010R
APV0609471M010R
APV0609471M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 470uF 2000Hours ESR=27mOhms 20%
на замовлення 192 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук