APV0811102M006R
APV0811102M006R KYOCERA AVX Components
apvseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Polymer 1000uF 6.3VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.013 Ohm 4.5A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.5A; SMD; ESR: 13mΩ, Manufacturer series: APV, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 1mF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Height: 11.5mm, ESR value: 13mΩ, Operating current: 4.5A, Roll diameter max.: 380mm, Operating voltage: 6.3V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0811102M006R APV0811102M006R Виробник : KYOCERA AVX Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3V 1000uF 2000Hrs ESR=13mOhms 20%
товару немає в наявності
APV0811102M006R APV0811102M006R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 11.5mm; 1000uF; 6.3VDC; 4.5A; SMD; ESR: 13mΩ
Manufacturer series: APV
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 1mF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Height: 11.5mm
ESR value: 13mΩ
Operating current: 4.5A
Roll diameter max.: 380mm
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%