Продукція > KYOCERA AVX > APV0811331M016R
APV0811331M016R
APV0811331M016R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.018 Ohm 4.2A 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0811331M016R APV0811331M016R Виробник : KYOCERA AVX Components apvseries.pdf Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.018 Ohm 4.2A 2000h 105°C T/R