Продукція > KYOCERA AVX > APV0811561M016R
APV0811561M016R
APV0811561M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 560uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 560uF 16VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.018 Ohm 3.6A 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV0811561M016R APV0811561M016R Виробник : KYOCERA AVX Components apvseries.pdf Cap Aluminum Polymer 560uF 16VDC 20%( 8 X 11.5mm) SMD 0.018 Ohm 3.6A 2000h 105°C T/R