Продукція > KYOCERA AVX > APV1012102M010R
APV1012102M010R
APV1012102M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 1000uF 2000Hours ESR=13mOhms 20%
на замовлення 481 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 1000uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.013 Ohm 4600mA 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012102M010R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 1000uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.013 Ohm 4600mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500