Продукція > KYOCERA AVX > APV1012152M010R
APV1012152M010R
APV1012152M010R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 1500uF 2000Hours ESR=13mOhms 20%
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 1500uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.013 Ohm 4600mA 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012152M010R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 1500uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.013 Ohm 4600mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500