Продукція > KYOCERA AVX > APV1012331M016R
APV1012331M016R
APV1012331M016R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 16V 330uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%
на замовлення 479 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.018 Ohm 5200mA 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012331M016R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.018 Ohm 5200mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500