APV1012561M010R KYOCERA AVX Components
apv-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Aluminum Polymer 560uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.018 Ohm 5200mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції APV1012561M010R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012561M010R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 560uF 10VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.018 Ohm 5200mA 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
APV1012561M010R APV1012561M010R Виробник : KYOCERA AVX apv_series-2933532.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10V 560uF 2000Hours ESR=18mOhms 20%