Продукція > KYOCERA AVX > APV1012561M025R
APV1012561M025R
APV1012561M025R KYOCERA AVX
apv_series-2933532.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 560uF 2000Hours ESR=19mOhms 20%
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Aluminum Polymer 560uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3400mA 2000h 105°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012561M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 560uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3400mA 2000h 105°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500