Продукція > KYOCERA AVX > APV1012681M025R
APV1012681M025R
APV1012681M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 680uF 2000Hours ESR=19mOhms 20%
на замовлення 3970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 680uF; 25VDC; 3.4A; SMD; ESR: 19mΩ; APV, Type of capacitor: polymer, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: APV, Operating current: 3.4A, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 19mΩ.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APV1012681M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apv-series.pdf Cap Aluminum Polymer 680uF 25VDC 20%( 10 X 12.5mm) SMD 0.019 Ohm 3400mA 2000h 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 500
товару немає в наявності
APV1012681M025R APV1012681M025R Виробник : KYOCERA AVX APV.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 12.5mm; 680uF; 25VDC; 3.4A; SMD; ESR: 19mΩ; APV
Type of capacitor: polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: APV
Operating current: 3.4A
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 19mΩ