Продукція > KYOCERA AVX > APZ0609221M025R
APZ0609221M025R
APZ0609221M025R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 25V 220uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 5129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0609221M025R APZ0609221M025R Виробник : KYOCERA AVX Components apzseries.pdf Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20%( 6.3 X 9.3mm) SMD 0.03 Ohm 2.5A 2000h 105°C T/R
товару немає в наявності
APZ0609221M025R APZ0609221M025R Виробник : KYOCERA AVX apz-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 A @ 100 kHz