Продукція > KYOCERA AVX > APZ0609330M063R
APZ0609330M063R
APZ0609330M063R KYOCERA AVX
apz-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63V 33uF 2000Hrs 20% ESR=60mOhms
на замовлення 1840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 25 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ0609330M063R APZ0609330M063R Виробник : KYOCERA AVX apz-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 25 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz