Продукція > KYOCERA AVX > APZ1012151M050R
APZ1012151M050R
APZ1012151M050R KYOCERA AVX
apz_series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors 50V 150uF 2000Hours ESR=30mOhms 20%
на замовлення 381 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APZ1012151M050R APZ1012151M050R Виробник : KYOCERA AVX apz-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.1 A @ 100 kHz