AQ115A111JA7WE
AQ115A111JA7WE AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 110PF 50V 0606
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX / PARTNER STOCK - AQ115A111JA7WE - MLCC-SMD-SMT 50V 110PF 5PER TOL C0G, tariffCode: 85322400, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ115A111JA7WE Виробник : KYOCERA AVX / PARTNER STOCK avx-aq115a111ja7we.pdf Description: KYOCERA AVX / PARTNER STOCK - AQ115A111JA7WE - MLCC-SMD-SMT 50V 110PF 5PER TOL C0G
tariffCode: 85322400
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
AQ115A111JA7WE AQ115A111JA7WE Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 110pF 5% Tol C0G +90+-20ppm/oC