Продукція > KYOCERA AVX > AQ11EA101GA7ME
AQ11EA101GA7ME
AQ11EA101GA7ME KYOCERA AVX
AQ_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 150V 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 150V 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції AQ11EA101GA7ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA101GA7ME AQ11EA101GA7ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC