Продукція > AVX CORPORATION > AQ11EA220FA7ME\500
AQ11EA220FA7ME\500
AQ11EA220FA7ME\500 AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 22PF 150V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 22pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA220FA7ME500 AQ11EA220FA7ME500 Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 22pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC