Продукція > KYOCERA AVX > AQ11EA330GA1ME
AQ11EA330GA1ME
AQ11EA330GA1ME KYOCERA AVX
AQ_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 33PF 150V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 33pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ11EA330GA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ11EA330GA1ME AQ11EA330GA1ME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 33pF 2% Tol C0G +90+-20ppm/oC