Продукція > KYOCERA AVX > AQ125A102KAJME
AQ125A102KAJME
AQ125A102KAJME KYOCERA AVX
AVX-AQ-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V 0505
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 10% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Інші пропозиції AQ125A102KAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A102KAJME AQ125A102KAJME Виробник : KYOCERA AVX AVX-AQ-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V 0505
товару немає в наявності
AQ125A102KAJME AQ125A102KAJME Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 10% Tol C0G +90+-20ppm/oC