Продукція > AVX CORPORATION > AQ125A151FAJME\500
AQ125A151FAJME\500
AQ125A151FAJME\500 AVX Corporation
RF-Microwave.pdf#page=206
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V 0606
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AQ125A151FAJME500 AQ125A151FAJME500 Виробник : AVX aq-25947.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF 1% Tol C0G +90+-20ppm/oC