AR151C223K4R
AR151C223K4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 1 0% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 1531 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR151C223K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR151C223K4R AR151C223K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 22000pF 10% X7R