Продукція > AVX > AR155A100K4R
AR155A100K4R
AR155A100K4R AVX
AR-Series-775754.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 10pF 10% C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 10pF C0G (NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q200.
Інші пропозиції AR155A100K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR155A100K4R AR155A100K4R Виробник : KYOCERA AVX AR_Series-3162291.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 10pF C0G (NP0) 10% 2.54 mm AEC-Q200