AR211A102K4R
AR211A102K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 10% 5.08 mm AEC-Q20
на замовлення 4969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції AR211A102K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211A102K4R AR211A102K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% C0G
на замовлення 171 шт:
AR211A102K4R AR211A102K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 1000 pF