AR211A220K4R
AR211A220K4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 22 pF C0G (NP0) 10 % 0.2 in AEC-Q20
на замовлення 1821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR211A220K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211A220K4R AR211A220K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 22pF 10% C0G