Продукція > KYOCERA AVX > AR211C102K4RTR2
AR211C102K4RTR2
AR211C102K4RTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 2023 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211C102K4RTR2 AR211C102K4RTR2 Виробник : AVX AR_Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10% 5.08 mm AEC-Q200