Продукція > AVX > AR211C103K4R
AR211C103K4R
AR211C103K4R AVX
AR-Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10% X7R
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції AR211C103K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211C103K4R AR211C103K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 10000 pF