Продукція > AVX > AR212A102J4R
AR212A102J4R
AR212A102J4R AVX
AR-Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 1000pF 5% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm AEC-Q20.
Інші пропозиції AR212A102J4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR212A102J4R AR212A102J4R Виробник : KYOCERA AVX AR_Series-3162291.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm AEC-Q20