Продукція > KYOCERA AVX > AR215A102J4RTR2
AR215A102J4RTR2
AR215A102J4RTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000 pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm AEC-Q20
на замовлення 1185 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215A102J4RTR2 AR215A102J4RTR2 Виробник : AVX AR_Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000 pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm AEC-Q20