AR215A222J4R
AR215A222J4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm AEC-Q20
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR215A222J4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215A222J4R AR215A222J4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2200pF 50V 5%
на замовлення 100 шт:
AR215A222J4R AR215A222J4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL