Продукція > AVX > AR215A330K4R
AR215A330K4R
AR215A330K4R AVX
AR-Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 33pF 10% C0G
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 pF.
Інші пропозиції AR215A330K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215A330K4R AR215A330K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF