AR215F334K4R
AR215F334K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X8R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 564 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 50V X8R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215F334K4R AR215F334K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: CAP CER 0.33UF 50V X8R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
на замовлення 3417 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
AR215F334K4R AR215F334K4R Виробник : KYOCERA AVX Components arseries.pdf Cap Ceramic 0.33uF 50V X8R 10% Radial 5.08mm 150°C Automotive AEC-Q200 Bulk