ARA200A12
ARA200A12 Panasonic
463_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARA200A12 ARA200A12 Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ra.pdf High Frequency / RF Relays 1GHZ DPDT 12VDC 1A SMD
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ARA200A12 ARA200A12 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
на замовлення 280 шт:
ARA200A12 Виробник : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
ARA200A12 ARA200A12 Виробник : Panasonic 463_fileversion.pdf Signal Relay 12VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD