ARA200A24
ARA200A24 Panasonic Industrial Devices
mech_eng_ra.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays 2 Form C, 24VDC 2 Form C
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARA200A24 Виробник : Panasonic mech_eng_ra.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT(14.7x11.5x5.9)mm SMD
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ARA200A24 Виробник : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
ARA200A24 ARA200A24 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC