ARC20-50P05-BM01SP1
ARC20-50P05-BM01SP1 Amphenol SINE Systems
Виробник: Amphenol SINE Systems
Automotive Connectors 50 Position PCB Receptacle with Flange, Size 20 Pin Contacts, 7.5A, Selective Gold Plating, Self-Threading, Threaded Insert for Jackscrew, Gasket, Keyed 05, Black
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук