ARD12012
ARD12012 PANASONIC
mech_eng_rd.pdf?f_cd=301592
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ARD12012 - HF-Schalter, Produktreihe ARD, SPDT, 18GHz, 12V DC, Lötanschlüsse
tariffCode: 85364110
Isolierung: 60dB
productTraceability: No
Schaltertyp: SPDT
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
Einfügungsverlust: 0.5dB
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenz: 18GHz
Produktpalette: ARD Series
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ARD12012 - HF-Schalter, Produktreihe ARD, SPDT, 18GHz, 12V DC, Lötanschlüsse, tariffCode: 85364110, Isolierung: 60dB, productTraceability: No, Schaltertyp: SPDT, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, Einfügungsverlust: 0.5dB, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Frequenz: 18GHz, Produktpalette: ARD Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARD12012 ARD12012 Виробник : Panasonic Industrial Devices RD%20Coaxial%20Switches,ARD.pdf Coaxial Switches SWITCH COAX LATCH SPDT 18GHZ 12V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ARD12012 Виробник : NAIS RD%20Coaxial%20Switches,ARD.pdf 07+
ARD12012 ARD12012 Виробник : Panasonic Electric Works RD%20Coaxial%20Switches,ARD.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 18GHZ